את חרותי

הילה מארחת את אהוד בנאי

להאזנה בYoutube להאזנה בSpotify למידע נוסף-פטיפון

אחרי שהקלטתי את השיר "את חרותי" בגרסת בלוז קצת נבהלתי מהחופש שלקחתי לעצמי. לקחת שיר כל כך מוכר וצרוב בתודעה ולתת לו פנים אחרות, בלוז מינורי.
שלחנו לאהוד בנאי הקלטה ראשונה, אני בגיטרה ומוטי דיכנה בבס.
אהוד הצטרף והקליט גיטרות ומפוחית ויועד נבו עשה את המיקס.

אשר ביטנסקי, המנהל האומנותי והמפיק של השיר, סיפר ליורם טהרלב על הגרסה שאנחנו מקליטים לפני שנכנסנו לאולפן והבטיח שישלח לו את השיר להאזנה לפני שנשחרר לרדיו.
אשר עודד אותי כל פעם לחשוב קדימה, לא לעצור, כשיהיה לנו שיר מוכן נשמיע ליורם טהרלב. כל פעם הוסיף שהוא מחכה לרגע מתאים.
בסוף נובמבר שלחנו לו את השיר.
אחרי כמה שעות יורם ענה: "שמעתי, מפתיע ומרגש וחדש לגמרי! שיהיה בהצלחה! יורם טהרלב"
כך קיבלנו ממנו את ברכת הדרך החמה לשיר ולנו, רציתי לבוא ולשיר לו את השיר עם גיטרה ואחר כך לשחרר לרדיו אבל לגורל מסלול משלו, יורם נפטר.
שבועיים וחצי לאחר לכתו, ביום הולדתו של יורם טהרלב, שחררנו את השיר.כל יום - האלבום החדש של הילה כהן אלעזר

לשמיעת שירי האלבום החדש

הילה כהן אלעזר, עם "כל יום" - אלבום שני, לאחר אלבום הבכורה "נופל מחוץ לזמן". השירים ב"כל יום" מציעים הסתכלות מפוקחת של אשה על חייה ואהבותיה. יש בהם את ההשלמה עם מה שנחווה ושוחרר כבר, לצד הציפיה למה שעוד עומד לבוא. יש בהם שמחה וחושניות, תקווה והתרגשות, לצד געגוע והתרפקות. 

בלב האלבום החדש מילים ולחנים חדשים של הילה. דויד גרוסמן תרם שני שירי אהבה: "בוא קלף אותי", ו"תהיה איתי". רחל שפירא כתבה את "צופה מסתורי" ונתן סלור העניק להילה את השיר "נושבת אבק", שכתבה אמו תרצה אתר. עוד באלבום שיר חדש של אשר ביטנסקי, מפיק ההקלטות, שיר שהלחין למילותיה של לאה גולדברג וכן שיר חדש של מוטי דיכנה, "היה זמן".

בהקלטות ובעיבודים השתתפו ערן ויץ, איתמר גרוס, איתן איצקוביץ, מיקי ורשאי, יועד ניר, רן אביב, מוטי דיכנה ויועד נבו שגם עיבד והקליט באולפנו בלונדון שלושה מהשירים.

עוד ניגנו ושרו בהקלטות: איל הלר, דורון מזרחי, בנצי גפני, ניר מנצור, מתן אפרת, עופר פלד, עדי רנרט, ומאיה בלזיצמן.

על הילה כהן אלעזר

אחרי שנים של יצירה, יוצאת הילה עם המוסיקה שלה לקהל. את אלבומה הראשון "נופל מחוץ לזמן", שהיה כולו לחנים שלה לטקסטים של דויד גרוסמן, הוציאה בשנת 2016 ומאז היא מופיעה עמו ברחבי הארץ. הלחנים של שירי האלבום הנוכחי "כל יום" הם ברובם שלה, ואת השאר בחרה באהבה. העבודה על האלבום נמשכה כמה שנים, וההקלטות נערכו בשנתיים האחרונות. 


 • סיבוב הופעות 2022 -  הילה עם גל מאסטרו: בית התרבות סביון - 29.10.22 הילה בפסטיבל הפסנתר: מוזיאון תל אביב, הגלריה הישראלית - 4.11.22

  קראו עוד
 • הילה כהן אלעזר בהופעה

   4.3.20 - פסטיבל אישה,חולון 31.1.20 - פסטיבל החורף בהיכל התרבות23.1.20 -  מפגש עם אתי פולק,"שרים ומספרים"20.1.20 - במה פתוחה בצוזמן13.5.19 - צוותא 1 ת"א - השקת האלבום החדש "כל יום"17.3.18 - קפה תיאטרון הקאמרי, ת"א03.02.18 -קפה תיאטרון...

  קראו עוד
 • הופעה מיוחדת בליווי ערן וויץ בגיטרה,אורחת מיוחדת המשוררת דנה אמירלרכישת כרטיסים

  קראו עוד

ניהול: אשר ביטנסקי בע״מ / לייבלה | 03-5612629 | [email protected] 

יחסי ציבור: שלומית עמיר תקשורת ויחסי ציבור | [email protected] | 03-5504064

עקבו אחרי דף הפייסבוק של הילה כהן אלעזר - לחצו כאן

האזינו ועקבו אחרי הילה כהן אלעזר בספוטיפיי - לחצו כאן 


הרשמה לניוזלטר

קבלו עדכונים על מוזיקה, הופעות וחדשות

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו אי-מייל